SEZNAM KANDIDATUR

ZA ŽUPANA

zap. št.  kandidat/ka predlagatelj datum vložitve potrjena zavrnjena
01 Mauricij Humar Zorko Budin in skupina volivcev 11. 10. 2018 potrjena
02 Robert Gajser SMC – Stranka modernega centra in SD – Socialni demokrati 18. 10. 2018 potrjena

ZA OBČINSKI SVET

zap. št. ime liste predlagatelj datum vložitve potrjena zavrnjena
01 Lista Mauricija Humarja Zorko Budin in skupina volivcev 11. 10. 2018 potrjena
02 Nova Slovenija – Krščanski demokrati Regijski odbor NSi – Severna Primorska 16. 10. 2018 potrjena
03 Socialni demokrati – SD Volilna konvencija o. o. 16. 10. 2018 potrjena
04 Slovenska demokratska stranka – SDS Konferenca občinskega odbora 17.10.2018 potrjena
05 Demokratična stranka upokojencev Slovenije – DeSUS OO Miren Kostanjevica 17.10.2018 potrjena
06 Lista neodvisnih kandidatov Bilje, Miren, Orehovlje s Krasom Karla Kogoj in skupina volivcev 18.10.2018 potrjena
07 SLS Slovenska ljudska stranka Slovenska ljudska stranka 18. 10. 2018 potrjena
08 SMC Stranka modernega centra Zbor članov lokalnega odbora SMC 18. 10. 2018 potrjena

ZA KRAJEVNO SKUPNOST

zap. št. krajevna skupnost predlagatelj datum vložitve potrjena zavrnjena
01 Orehovlje Bogomir Nemec in skupina volivcev 9. 10. 2018 potrjena
02 Miren – volilna enota 1 Zorko Budin in skupina volivcev 16. 10. 2018 potrjena
02 Miren – volilna enota 2 Vasja Gimpelj in skupina volivcev 16. 10. 2018 potrjena
03 Miren – volilna enota 1 Matjaž Mozetič in skupina volivcev 16. 10. 2018 potrjena
04 Opatje selo Mojca Pahor in skupina volivcev 17. 10.2018 potrjena
05 Sela na Krasu Martin Švagelj in skupina volivcev 17. 10.2018 potrjena
06 Vojščica Vanja Spačal in skupina volivcev 18. 10. 2018 potrjena
07 Bilje Nika Miško Nemec in skupina volivcev 18. 10. 2018 potrjena
08 Temnica – volilna enota Temnica Kristina Dokić in skupina volivcev 18. 10. 2018 potrjena
09 Temnica – volilna enota Lipa Mitja Stepančič in skupina volivcev 18. 10. 2018 potrjena
10 Kostanjevica na Krasu Tihomil Pahor in skupina volivcev 25. 10. 2018
11 Temnica – volilna enota Novelo Katja Rogelja in skupina volivcev 25. 10. 2018

Kandidature so vpisane po zaporedju vlaganja.